O nas


Szanowni Państwo,

Jesteśmy małżeństwem fotografującym we dwoje. Świetnie się rozumiemy i doskonale współpracujemy, dlatego zatrzymujemy dla Was magiczne i pełne emocji momenty z najważniejszych chwil Waszego życia.

Jesteśmy z Wami podczas całego reportażu ślubnego. Począwszy od sesji narzeczeńskiej, przygotowań do ceremonii, uroczystości ślubu, przyjęcia weselnego, aż do sesji plenerowej. Z przyjemnością wykonamy dla Was także sesję dziecięcą, podczas której z radością uchwycimy pierwszy uśmiech Waszego maleństwa.

fotograf ślubny Warszawa, fotograf Warszawa, zdjęcia ślubne Warszawa, fotografia Chrztu Świętego, fotografia dziecięca i rodzinna

Skupiamy się nie tylko na momentach oficjalnych i podniosłych jak przysięga czy pierwszy weselny taniec. Chcemy także pokazać Wam pewne smaczki i zabawne momenty, które ożywią Wasz reportaż i spowodują uśmiech wśród Waszej rodziny i przyjaciół.

Dla nas praca we dwoje, to dwa różne spojrzenia, połączenie zwyczajowo oczekiwanych ujęć z akcentami fotoreportażowymi i artystycznymi. To zróżnicowane ukazanie tych najbardziej nieoczekiwanych sytuacji, których jeden fotograf nie byłby w stanie uchwycić.

Dzięki naszej współpracy mamy do zaoferowania więcej zdjęć i bogatszy materiał, urozmaiconą treść i większą pewność, że każda ważna dla Was i Waszych bliskich chwila zostanie uwieczniona. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon, a wykonane przez nas zdjęcia są poddawane autorskiej obróbce cyfrowej, aby spełniły nasze a przede wszystkim Wasze oczekiwania. Zapewniamy z naszej strony pełną dyspozycyjność w trakcie wszelkich uroczystości i pozostałych zleceń.

Nasza oferta jest w pełni elastyczna, a czas i zakres naszej pracy jest dostosowany do Waszych potrzeb. Mieszkamy w Wołominie (koło Warszawy), ale pracujemy na terenie całego kraju.  Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz zachęcamy do kontaktu, aby poznać szczegóły naszej oferty.

Małgorzata i Michał Makowscy

Chcesz dowiedzieć się więcej?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIerror: Zawartość zabezpieczona!